KONST / Litografier / Färglitografi 11709405
nr 1170 9405
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket, signerad och numrerad 241/360, ramens innermått: 43x62
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:05:15
18/3 15:17:56
19 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann